Hardware

i VIEW DISPLAY

Kolekce i DISPLAY zahrnuje širokou nabídku cenově dostupných a interaktivních displejů.  Každý z našich produktů od interaktivního dotykového tabletu až po pohybem aktivovaného displeje s velikostí od 7" do 46", nabízí kompletní systém pro interakci a komunikaci s Vašimi zákazníky. S naším uživatelsky příjemným programem pro správu vizuálního obsahu bude Vaše informace pro zákazníky vždy aktuální a zobrazená ve správnou chvíli. Kolekce i DISPLAY je speciálně navržen pro obchodní prostředí a nabízí Vám různé cesty jak komunikovat s Vašimi zákazníky a současně zvyšovat návratnost vložených prostředků.

  • RETAIL TABLET S, M, L, XL, XXL

i DISPLAY Retail Tablet je interaktivní displej ve velikostech od 7" do 21,5" s operačním systémem Android s hardwarem a softwarem speciálně vyvinutým pro obchodní prostředí. Je to robustní ale tenký displej, který je vybaven multidotykovou obrazovkou a kamerou. Funkčnost zahrnuje také auto-play, auto-copy, auto-detect a ochranu heslem. Retail Tablet můžete připojit k externímu zařízení jako je tiskárna kuponů, barcode skener a můžete využívat i mnoho Android aplikací. Navíc nabízí možnost zobrazování ve vodorovné nebo svislé poloze. i DISPLAY je ideální řešení pro místo prodeje, pokud hledáte cenově dostupný a uživatelsky a instalačně nenáročný produkt!

  • ADVERTISING DISPLAY
Advertising Display s operačním systémem Android je perfektní řešení pro značky a obchodníky, kteří chtějí zobrazovat své marketingové sdělení napříč obchodními sítěmi. Advertising display dodáváme ve třech velikostech 15,6", 18,5" a 21,5", s integrovaným přehrávačem, Wi-Fi připojením (volitelně také s 3G) čímž je umožněna vzdálená správa obsahu. Hardware i software je navržen speciálně pro použití v prostředí prodejního místa a zahrnuje další funkčnosti stejně jako  RETAIL TABLET. Všechny ovládací prvky jsou umístěny v zadní části zařízení, aby zákazníci nemohli měnit zvolená nastavení. Advertising Display můžete instalovat v horizontální nebo vertikální poloze. Variabilní možnosti upevnění z něj dělají perfektní řešení pro vizuální komunikaci v místě prodeje.

  • i VIEW CLASSIC

Navržen speciálně pro ty, kdo hledají cenově dostupné řešení pro vizuální komunikaci. i View Classic byl navržen jako bezdrátové řešení bez nutnosti instalace kabelové infrastuktury, která bývá někdy velmi náročná na lidskou práci pokud instalujete v již hotovém interieru. Ať už máte jedno nebo tisíce zařízení, můžete snadno vzdáleně spravovat Vaše marketingová sdělení.  Designově pěkný 10,2" displej zaručeně upoutá pozornost Vašich zákazníků a pomůže zvýšit Váš prodej.

  • i VIEW ANDROID
i View Android je interaktivní displej velikosti 10.2" a je perfektním cenově dostupným řešením pro dynamickou vizuální komunikaci v místě prodeje. i View Android zahrnuje mimo vysoce kvalitního dotykového displeje, který je nastavitelný na výšku nebo na šířku, také zabudovaný Wi-Fi modul a operační systém Android. Takto vybavený produkt poskytuje možnost pro instalaci různých aplikací zaměřených na komunikaci a zábavu v místě prodeje. 

  • i SHELF 2

Hledáte řešení jak vystavit Váš produkt a odlišit ho od konkurence? i Shelf byl navržen právě pro Vás. i Shelf je 7" regálový displej, jehož zdroj vydrží až 3 měsíce při běžném stálém provozu. Navíc je vybaven displejem s HD rozlišením, nástrojem na statistiku a pevnou částí pro statickou reklamu. Nepromeškejte možnost jak informovat Vaše zákazníky v místě prodeje.

  • EVO TOTEM

Je cenově dostupné řešení pro využití dynamické audio-vizuální komunikace. Je to alternativa k velkoplošným tiskům a nabízí velký 46" HD displej s velmi kvalitním zobrazováním barev. EVO TOTEM nabízí výborný design, plně flexibilní systém pro lokální i vzdálenou správu obsahu a bezdrátové připojení k internetu. Vaši informaci zobrazenou na EVO TOTEM zákazníci určitě nepřehlédnou.

  • i VIEW DISPENSER TRAY
Když použijete i View Android a spojíte ho s i View Dispenser Tray zajistíte zákazníkům Vaší restaurace nebo baru vyjímečný interaktivní zážitek. Na Dispenser Tray můžete naaranžovat všechny Vaše doplňkové produkty zatímco na displeji zobrazíte širokou škálu informací o Vašich službách a produktech. S atraktivním designem a malými rozměry můžete Dispenser Tray umístit na jakýkoliv barový či prodejní pult nebo stůl v restauraci. Dispenser Tray je k dodání v různých barvách, aby byl vhodným doplňkem libovolného interieru. Můžete vybírat ze tří velikostí, což Vám zajistí flexibilitu pro umístění různých doplňků koncentrovaných tak v jednom místě stolu nebo pultu.