Použití

Hudební kulisa - je dnes již nedílnou součástí prodejní kultury.

Řada studií ukazuje, že hudební kulisa v restauraci nebo obchodě ovlivňuje chování zákazníků. Vědci zjistili, že hlasitost, rychlost a druh hudby mají významný dopad na to, kolik času zákazníci v obchodech nebo restauracích stráví, kolik věci si koupí či kolik toho sní a jestli daný produkt a značku vnímají pozitivně či negativně. Úlohou hudební kulisy je nejenom zpříjemnit nakupování zákazníkům, ale také pomáhá dotvářet image Vaší značky, odlišovat Vaši značku od konkurence nebo slouží jako prostor pro vysílání reklamy v místě prodeje.

Nevhodně zvolená hudba v obchodě může zákazníky od nakupování i odradit. Není také příliš vhodné, když ve Vaší prodejně zazní reklama z rádia na konkurenční obchod nebo produkt.

Pokud tedy chcete, aby se k Vám zákazníci rádi vraceli, trávili zde více času nakupováním, a tedy nakupovali více, kvalitní hudební kulisa Vám určitě pomůže.

Jsme jako jediná společnost v oboru na přímo on line integrována s největšími domácími a světovými hudebními vydavateli, společnostmi Universal Music Group a Sony Music Entertainment. Také spolupracujeme s nezávislými autory a interprety. Tato unikátní kombinace nám umožňuje nabídnout nejširší a de facto neomezené žánrové spektrum hudby a videoklipů pro Vaše potřeby.

Reklama – natáčíte reklamu a nevíte jakou hudbu do ní vybrat?

Správně zvolená hudba pro reklamní spot tvoří až 50% jeho úspěchu. Hudba se využívá k navození nálady a vzbuzení emocí, dokáže vtáhnout diváka do příběhu, zlepšuje schopnost zaznamenat sdílenou informaci i propagovanou značku. Je ideální, pokud hudba a její text přímo souvisí s produktem, který je nabízen a zároveň koresponduje s image značky. Hudbu je samozřejmě třeba také vybírat vzhledem k cílovým skupinám. Výběr hudby do reklamy může význam spotu podtrhnout, ale třeba i úplně otočit. Je proto třeba věnovat pozornost volbě té správné hudby! Nabízíme Vám pomoc při výběru skladeb, popřípadě zprostředkujeme složení hudby ke spotu na míru.

Film bez hudby je jako herec bez role – neodmyslitelně k sobě patří.

Mnoho z dnes již legendárních filmových scén je přímo na hudbě postaveno. Spojte tu správnou hudbu s vaším filmem, rádi Vám s její volbou pomůžeme. K dispozici máme široký katalog hudebních skladeb všech žánrů. Chcete, aby Váš film zněl jedinečně? Jsme schopni k vašemu filmu dodat autorskou hudbu dle vašich představ a požadavků.

Telefonní ústředna - chcete Vašim zákazníkům zpříjemnit

čekání na spojení s operátorem?

Pomůžeme Vám vybrat hudbu, která bude korespondovat s image vaší značky a která dobře naladí na lince čekajícího zákazníka.